To jaki sukces odniesiesz zależy od tego
jak bardzo go pragniesz….Porozmawiaj z ekspertem:

+48 605 113 067


Możesz sam wpływać na skuteczność swojej terapii komórkami macierzystymi.

Tak jak nie istnieje magiczna pigułka, którą możemy połknąć by rozwiązać wszystkie nasze problemy zdrowotne - choć wielu z nas marzyłoby, żeby było to tak proste, tak samo podanie komórek macierzystych, bez wsparcia zdrowym stylem życia będzie miało ograniczoną skuteczność.


Jest wiele czynników, które można świadomie kontrolować by podnieść efektywność terapii komórkami macierzystymi, niezależnie czy planowane jest leczenie za pomocą Produktu Leczniczego wytworzonego z własnych (autogenicznych) komórek macierzystych czy też takich pochodzących od dawcy (allogenicznych).

Rekomendujemy analizę codziennych nawyków 3 tygodnie przed i po kuracji. Po co? By lepiej zrozumieć co dzieje się z naszym ciałem i zdecydować, które zwyczaje możemy zmodyfikować tak, by zwiększyć skuteczność terapii.

Im trwalsze i bardziej przemyślane będą zmiany nawyków, tym dłużej utrzyma się ich wpływ na twoją witalność i długość życia.

 
 

Lista zaleceń na czas przed i po terapii

Poniższa tabela pomoże ci przygotować się do terapii. Najkorzystniej byłoby gdybyś wszystkie zawarte w niej wskazania wdrożył na stałe swojego codziennego życia.

 

W dniu zabiegu włóż wygodne ubranie i jeśli to możliwe, poproś kogoś o pomoc w przywiezieniu cię i odbiorze z kliniki.